15.12.2017
ХУДОЖНЬО-МЕМОРІАЛЬНОМУ МУЗЕЮ ВАСИЛЯ КАСІЯНА – 35! (фото додається)

   Снятинська земля гордиться своїми талантами, які прославляють наш маленький куточок в цілому світі. Таким талантом був і Василь Ілліч Касіян, який народився у с. Микулинці далекого 1896 року. Василь Касіян

детальніше »

15.12.2017
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СУДУ!

   Статус правової держави великою мірою підтримується діяльністю судів, бо саме судді мають вирішувати конфлікти у всіх сферах суспільних відносин на засадах законності, об'єктивності і неупередженості. Переконаний, що визначальними принципами у Вашій роботі є верховенство права, захист порушених прав і свобод людини, незалежність у здійсненні правосуддя і професійна честь.

     Нехай високий професіоналізм, відданість справі, сумлінність, мудрість та життєвий оптимізм супроводжують Вас на шляху служіння народові України!

     У цей святковий день бажаю Вам гарного настрою, здоров’я, щастя та благополуччя в родинах! Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, а родинний затишок, мир та спокій супроводжують Вас на довгій життєвій ниві!

детальніше »

14.12.2017
ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

     Сьогодні в Снятині біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії 1986 року» відбувся поминальний захід вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

     Розпочала захід голова Снятинської районної організації «Спілка Чорнобиль» Марія Флійчук, яка подякувала представникам міської та районної рад за підтримку та допомогу, яку вони надають ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Також запросила усіх присутніх вшанувати пам’ять жертв Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання та запалити свічку пам’яті. А далі представники влади та громадськості поставили квіти та лампадки до пам’ятного знаку.

детальніше »

14.12.2017
14 ГРУДНЯ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ «ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АЕС»

     14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

детальніше »

14.12.2017
ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РЕДКОЛЕГІЇ ЖУРНАЛУ «СНЯТИН»

     13 грудня у кабінеті міського голови відбулось чергове засідання редакційної колегії журналу «Снятин» за участі Володимира Карого, Ольги Слободян, Марії Марусяк, Мирослава Попадюка, Тетяни Вовк, Іванни Марусяк, Івана Оробця та Руслани Кірєєвої. Під час засідання Володимир Карий підсумував випуск шістнадцятого номеру журналу, відмітивши позитивні сторони часопису. Кожен присутній висловлював свої думки щодо журналу та його наповнення.

детальніше »

13.12.2017
Щодо надання пенсіонером органу Пенсійного фонду документів про своє працевлаштування

      Згідно з статтею 16 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), застрахована особа зобов’язана повідомляти територіальні органи Пенсійного фонду про зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, виїзд за межі держави та про обставини, що спричиняють зміну статусу застрахованої особи, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

детальніше »

13.12.2017
Порядок встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі Закон - № 2148)

     Законом № 2148 внесено зміни до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» (далі - Закон № 1767), згідно яких, починаючи з 11.10.2017 пенсії за особливі заслуги перед Україною встановлюються територіальними органами Пенсійного фонду України.

     Для встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною особою подається до територіального управління Пенсійного фонду України заява про встановлення пенсії з необхідними документами.

детальніше »

12.12.2017
У СНЯТИНІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ГОЛОВНУ ЯЛИНКУ МІСТА (ФОТО ДОДАЮТЬСЯ)

     Сьогодні у центрі Снятина на площі Незалежності працівники КП «Покуття-Комунальник» розпочали встановлення головної ялинки міста, яка прикрашатиме Снятин впродовж Новорічно-Різдвяних свят. Роботи розпочались зі встановлення металевої конструкції. Хід робіт проінспектував і міський голова Анатолій Шумко, який зазначив, що новорічна красуня має радувати як жителів так і гостей Снятина. Роботи по встановленню та прикрашанню ялинки повинні завершитись до кінця цього тижня.

детальніше »

12.12.2017
У СНЯТИНІ ВІДБУЛАСЬ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИЖКИ «НЕ ОЗИРАЙСЯ І МОВЧИ» МАКСА КІДРУКА (ВІДЕО ДОДАЄТЬСЯ)

     11 грудня в рамках презентаційного туру «100 міст НОІМ» в Снятинській центральній районній бібліотеці відбулась зустріч із молодим, досить успішним українським письменником-мандрівником Максом Кідруком, під час якої відбулась презентація книжки «Не озирайся і мовчи». Зустріч була організована за підтримки Громадського руху «Файне Покуття» (голова Мирослав Онищук).

детальніше »

11.12.2017
Зарахування часу навчання у навчальних закладах до страхового стажу

     Відповідно до ст.24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» періоди трудової діяльності та інші періоди , що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набуття чинності цього Закону ( до 01.01.2004 р.), зараховуються до трудового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством , що діяло раніше.

     Згідно з пунктом «д» статті 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення» до стажу роботи , що дає право на пенсію зараховується час навчання у вищих і середніх навчальних закладах, в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації та перекваліфікації, в аспірантурі, докторантурі та клінічній ординатурі.

детальніше »

08.12.2017
Допомога «Снятинському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги»

  Первинна медична допомога дозволяє наблизити якісну кваліфікаційну медичну допомогу до кожної сім'ї та людини за місцем її проживання чи перебування. Для цього створені Центри первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). Та зі створенням таких Центрів постало питання забезпечення їх необхідними медичними засобами: інструментами, медтехнікою, медпрепаратами та ін., без чого діяльність ЦПМСД є не ефективною.

детальніше »

07.12.2017
У День місцевого самоврядування учні Снятинської ЗОШ №2 привітали працівників міської ради з професійним святом

     День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

детальніше »

07.12.2017
Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

     Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

детальніше »

05.12.2017
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СТАТИСТИКИ!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

      Статистична інформація є важливим ключем для розуміння соціально-економічного становища нашого міста та основним індикатором для прийняття органами державної влади правильних управлінських рішень.

  Дозвольте висловити щиру вдячність за вашу сумлінну працю, високий професіоналізм, принциповість і об`єктивність, за відданість та відповідальне ставлення до справи. Впевнений, що ваша наполеглива праця стане запорукою подальшого розвитку державної статистики та зростання її авторитету. У цей святковий день зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра та миру!Наснаги вам та Божого благословення у всіх ваших справах!

детальніше »

05.12.2017
Виплата пенсій через банківські установи

     Виплата і доставка пенсій та грошової допомоги здійснюється уповноваженими банками на умовах, визначених Порядком, та на підставі договорів, що укладаються:

     -між уповноваженими банками та органами соціального захисту населення або центрами з нарахування та здійснення соціальних виплат;

   -між уповноваженими банками та органами Пенсійного фонду, а у разі централізованого нарахування пенсій - між уповноваженими банками та головними управліннями Пенсійного фонду України в областях, м. Києві та органами Пенсійного фонду, у разі централізованого фінансування пенсій - між уповноваженими банками та головними управліннями Пенсійного фонду України в областях, м. Києві.

детальніше »

|   1  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
наступна сторінка >