Катерина МАКОТЯК

начальник відділу,

Віра ЯВОРНИЦЬКА

головний спеціаліст-землевпорядник,

Марія ІСАРУК

головний спеціаліст-землевпорядник

Богдан МИХАЙЛИК

головний спеціаліст-землевпорядник

Іванна МАКСИМ'ЮК

головний спеціаліст-землевпорядник

Ольга МИХАЙЛИК

головний спеціаліст-землевпорядник

Роман КОСТАЩУК

головний спеціаліст-землевпорядник

Любов ДІДУШКО

головний спеціаліст-землевпорядник

Євгенія ШВИДЮК

головний спеціаліст-землевпорядник

Зіновій ВЕНГЛЬОВСЬКИЙ

головний спеціаліст-землевпорядник

Вікторія КУЗЬМЕЙ

головний спеціаліст-землевпорядник

Номер телефону: 21535

 

Відділ земельних ресурсів, екології та кадастру є структурним підрозділом виконавчого комітету Снятинської міської ради, який забезпечує роботу щодо вирішення питань у галузі земельних відносин,здійснює виконавчі функцій і повноваження в сфері охорони навколишнього природного середовища і раціонального природокористування.

Повна назва: Відділ земельних ресурсів, екології та кадастру.

Місцезнаходження відділу: вул. Площа Незалежності, 1

                                                          місто Снятин

                                                          Івано-Франківська область

                                                          78300

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» відділ утворюється Снятинською міською радою. Затверджена структура та чисельність працівників відділу. Крім начальника та заступника начальника відділу, у структурі відділу працює 10 головних спеціалістів-землевпорядників, які закріплені за округами.

Основним завданням відділу є забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України. А тому відділ розглядає всі звернення від громадян та юридичних осіб, що стосуються земельних питань, а це, і приватизація земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян, і передача в оренду земельних ділянок під об'єктами нерухомого майна, укладання договорів оренди та інше. Тож, якщо у Вас виникла необхідність у виготовленні документів на земельну ділянку, чи Ви отримали у спадок земельну частку (пай) і не знаєте як його переоформити,укласти договір оренди,чи у Вас виникли проблеми з суміжним землекористувачем і Ви не знаєте як їх вирішити, чи інші питання, що стосуються оформлення прав на земельну ділянку, звертайтеся у відділ земельних ресурсів, екології та кадастру Снятинської міської ради. Наш відділ знаходиться у приміщенні Снятинської міської ради за адресою вул. Шевченка,70, 2-ий поверх, номер телефону 2-15-35. Завжди готові надати будь-яку консультацію та допомогу у вирішенні земельних питань.

Також нагадуємо громадянам, які зволікають з оформленням спадщини на земельну частку (пай). Відповідно до ст.13 Закону України «Про порядок виділення в натурі  (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» у разі, якщо до 1 січня 2025 року власник паю або його спадкоємець не оформить право власності на цю земельну ділянку, він вважатиметься таким, що відмовився від одержання земельної ділянки. До цього часу ділянка буде вважатись «незатребуваною». Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки будуть визнані безхазяйними. Їх передадуть у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані. Проте, якщо власник не витребуваної земельної ділянки або його спадкоємець пропустить строк оформлення земельної ділянки з поважної причини, він може подати позов до суду про визначення додаткового строку для оформлення.

Тож не втрачайте своє право на земельну ділянку.