Сніжана МЕЛЬНИЧУК –

начальник відділу

Електронна адреса: dabksnt@ukr.net

 

Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю (надалі – Відділ) є виконавчим органом Снятинської міської ради, підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований міському голові. Відділ не має статусу юридичної особи.

Повне найменування: Відділ з питань державного архітектурно-будівельного контролю Снятинської міської ради.

Скорочене найменування: Відділ з питань ДАБК міської ради.

Місцезнаходження відділу: вул. Площа Незалежності, 1  м. Снятин, Івано-Франківська область, 78300

Основним завданням Відділу є здійснення відповідно до законодавства України державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

-   Надає, отримує документи, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію.

-   Приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків).

-   Подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

-   Здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства України у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах відповідних населених пунктів.

-   Здійснює контроль за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.

-   Розглядає відповідно до законодавства України справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.

-   Розглядає відповідно до законодавства України справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності з прийняттям відповідних рішень.