Оксана ГАНЖА

начальник відділу,

Євгенія БОДНАР

головний спеціаліст,

Галина ВОЄВІДКО

головний спеціаліст,

Леся  МАКАРЕНКО

головний спеціаліст,

Електронна адреса: economicpart@ukr.net

 

 

Відділ економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва міської ради (надалі – Відділ) є структурним підрозділом апарату виконавчого комітету Снятинської міської ради, підзвітний і підконтрольний міській раді та підпорядковується міському голові. Відділ не є юридичною особою.

Повна назва: Відділ економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва міської ради.

Місцезнаходження Відділу:             площа Незалежності, 1

місто Снятин

                                                  Івано-Франківська область

                                                  78300

Основними завданнями відділу є реалізація державної політики економічного та соціального розвитку, комунального господарства та транспорту. Забезпечення реалізації підтримки аграрному сектору, сприяння налагодженню інвестиційного та міжнародного співробітництва. Проведення аналізу та оцінки соціально-економічної ситуації в громаді. Здійснення підготовки матеріалів для участі проектів громади в програмах, спрямованих на економічний розвиток та покращення інвестиційного клімату в громаді, які фінансуються за рахунок коштів вітчизняних програм та міжнародних організацій.

Сприяння проведенню економічних реформ, а також забезпечення раціонального використання виробничо-технічного, наукового потенціалу громади, природних, трудових та фінансових ресурсів. Організація роботи тендерного комітету міської ради. Проведення тендерних закупівель. Аналіз та контроль за надходженнями до бюджету і цільового фонду міської ради.

Розробка пропозицій щодо створення сприятливих умов для розвитку туризму. Сприяння залученню міжнародної технічної допомоги, грантів, кредитних коштів та заохоченню інвестиційної діяльності. Сприяння створенню інфраструктури підтримки підприємництва на території громади, надання консультаційної, інформаційної допомоги суб’єктам підприємницької діяльності. Розгляд заяв про оренду майна, що перебуває у комунальній власності, здійснення процедур з укладання договорів оренди комунального майна передбачених Законом України «Про оренду державного та комунального майна», контроль за надходженням орендної плати. Розгляд заяв та подання пропозицій на розгляд профільної комісії міської ради з питань приватизації майна.