14.05.2018
Який період є звітним для новоствореної фізичної особи – підприємця з метою подання декларації про майновий стан і доходи?

http://if.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-337065.html

Відповідно до п.п. 177.5.2. п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування чи сплачували фіксований податок до набрання чинності ПКУ, подають податкову декларацію за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування.

Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи за станом на дату державної реєстрації підприємцем.

детальніше »

14.05.2018
Платіжне доручення на сплату податків: заповнюємо реквізити

При сплаті, зокрема, податків, зборів до бюджету платник податків заповнює поле «Призначення платежу» розрахункового документа з урахуванням вимог Порядку заповнення документів на переказ при сплаті (стягненні) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 №666 (далі – Порядок).

детальніше »

14.05.2018
ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ З ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ЗА І КВАРТАЛ 2018 РОКУ: ЗА ЯКОЮ ФОРМОЮ ЗВІТУВАТИ

01.01.2018 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу, внесені Законом України від 07.11.2017 р. № 2176-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні» та Законом України від 07.12.2017 р. № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (далі — Закон № 2245).

детальніше »

04.05.2018
10 ТРАВНЯ 2018 РОКУ – ОСТАННІЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ПОДАТКОВИХ ДЕКЛАРАЦІЙ З РЕНТНОЇ ПЛАТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ВОДИ

Коломийська ОДПІ нагадує, що граничний термін подання податкових декларацій з рентної плати за спеціальне використання води – 10 травня 2018 року.


Обов’язок платника рентної плати покладено на суб’єкти господарювання, що належать до первинних водокористувачів, які використовують та передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об’єктів без надання преференцій бюджетним установам, що належать до первинних водокористувачів. Ключовою ознакою первинних водокористувачів є наявність водозабірних споруд та відповідного обладнання для забору води.

детальніше »

04.05.2018
Члени фермерського господарства зобов’язані щоквартально сплачувати єдиний внесок за себе

Згідно з п. 1 Додатка 1 до Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій по виконанню бюджетів в системі Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 27.12.2013 № 217 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 217), символ звітності (рахунку) відповідає коду класифікації доходів бюджету і кодується згідно із Довідником відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету, затвердженим наказом Державного казначейства України від 15.01.2007 № 5 .

детальніше »

04.05.2018
«Єдинники» при перевищенні встановленого обсягу доходу застосовують РРО

Правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначено Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі - Закон № 265), дія якого поширюється на усіх суб’єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі. Встановлення норм щодо незастосування РРО в інших законах, крім Податкового кодексу України (далі - Кодекс), не допускається.

детальніше »

04.05.2018
Дії платника ПДВ у разі зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі

Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Порядок № 117).

детальніше »

17.04.2018
Про забезпечення роботи ЦОП у святкові та вихідні дні

Коломийська ОДПІ повідомляє, що з метою якісного виконання органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникненню можливих ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Державною фіскальною службою України встановлено режим роботи ЦОП у святкові та вихідні дні:

детальніше »

13.04.2018
Фахівцями Центрів обслуговування платників Коломийщини, Верховинщини, Косівщини та Снятинщини надано понад 15 тисяч адміністративних послуг

За словами заступника начальника – начальника відділу обслуговування платників Коломийської ОДПІ Мирослави Бундзяк,  протягом І кварталу 2018 року в Центрах обслуговування платників податків Верховинщини, Косівщини, Коломийщини та Снятинщини надано 15265 адміністративних послуг. Зокрема, у березні надано 8078 таких послуг.

Найбільшим попитом серед громадян користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За вказаний період надано 6514 таких карток, з яких  2046 – у  березні. Також значну частку (34,9 відс.) в наданих адмінпослугах займає послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. За три місяці податківцями надано 5325 таких послуг.

детальніше »

13.04.2018
Якщо податкову накладну своєчасно не включено до податкового кредиту?

Якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму ПДВ на підставі отриманих податкових накладних / розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН, таке право зберігається за ним протягом 1095 календарних днів з дати складення податкової накладної / розрахунку коригування.

Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 Податкового кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.

детальніше »

13.04.2018
Нюанси застосування РРО при продажу вживаних технічно складних побутових товарів

Чи необхідно застосовувати РРО ФОП – платнику єдиного податку при продажу вживаних технічно-складних побутових товарів, у яких закінчився гарантійний строк експлуатації?

Реєстратори розрахункових операцій не застосовуються, зокрема платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичніособи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 0000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 000 000 гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим. Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

детальніше »

05.04.2018
05.04.2018
Внесено зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість

Коломийська ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області інформує, 16 березня 2018 року набрав чинності наказ  Міністерства фінансів України   від 16.01.2018 №7  «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість» (далі – Наказ №7).

Наказом №7 внесено зміни до  Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, яке  затверджене  наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014  N1130.

детальніше »

05.04.2018
Снятинщини спрямували до бюджету 86 млн. гривень

За результатами січня – березня 2018 року, платники податків Верховинщини, Косівщини та Снятинщини до Державного бюджету забезпечили поступлення в сумі 86 млн. гривень, що перевищує минулорічний показник на 36,3 млн.гривень, - повідомили в Коломийському управлінні ГУДФС в області.

Зокрема, платники Верховинщини сплатили 9 млн.грн., що на 2,2 млн.грн. більше ніж за відповідний період 2017 року, Косівщини  - 61,3 млн.грн., що вдвічі більше минулорічного показника (за січень-березень 2017 року надійшло 30,1 млн.грн.). Снятинські платники податків сплатили 15,7 млн.грн., що більше на 4,1 млн.грн. ніж за відповідний період минулого року.

детальніше »

05.04.2018
Робота Центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні у квітні 2018 року

Коломийська ОДПІ повідомляє, що для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності Центри обслуговування платників (ЦОП) у святкові та вихідні дні у квітні 2018 року працюватимуть за таким графіком:

- 07 квітня 2018 року робочий день відповідно до затверджених графіків роботи ЦОП до 13 год. 00 хв.;

- 08, 09 квітня 2018 року вихідні дні.

детальніше »

|  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16  17  | 18 | 19 | 20 | 21 |
< попередня сторінка | наступна сторінка >